На базі КП «Одесфарм» триває робота з професійної підготовки студентів кафедри загальної фармації Одеського національного медичного університету.

 

Кафедра загальної фармації була створена в 2015 році і є базовою для проходження інтернатури провізорів-інтернів очної частини за фахом «Загальна фармація». «З метою якісної підготовки фахівців, кафедрою загальної фармації ОНМедУ встановлено тісний взаємозв’язок з КП «Одесфарм». Це дає можливість закріпити теоретичні знання, отримані в процесі навчання, адже на підприємстві є всі необхідні для цього умови», — зазначив завідувач кафедри загальної фармації, доктор медичних наук, професор, директор КП «Одесфарм» Левон Нікогосян.

На кафедрі загальної фармації провізори-інтерни вивчають курси: управління та економіка фармації, фармацевтична технологія, клінічна фармація, фармацевтичний аналіз лікарських засобів, фармакогнозія, елементи практичної психології, спеціальна підготовка.

Кафедра проводить навчання, вдосконалення та підвищення професійних знань фахівців у фармацевтичній галузі відповідно до потреб сучасного ринку праці. Систематично проводяться цикли підвищення кваліфікації для провізорів і фармацевтів за фахом «Загальна фармація» та «Організація і управління в фармації».

 
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Return to Top ▲Return to Top ▲