Склад для зберігання і видачі імунобіологічних препаратів

На базі Одеського комунального підприємства «Одесфарм» функціонує склад вакцин для обслуговування муніципальних та обласних установ охорони здоров’я.

Склад для зберігання і видачі імунобіологічних препаратів оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє дотримувати необхідний температурний режим (від +2 до +8 ° C). У правильному зберіганні потребують всі препарати, як для дітей, так і для дорослих. При порушенні правил зберігання, навіть якісна вакцина швидко втрачає свою активність і може стати не просто марною, але і небезпечною для здоров’я вакцинируемого людини. Якщо виробник, співробітники логістичних компаній, аптек або лікарень порушили умови зберігання, то препарати підлягають негайному знищенню, незалежно від терміну їх придатності.

Всі вакцини, які зберігаються на складі КП «Одесфарм» мають сертифікат про державну реєстрацію та дозволені до використання в Україні. Транспортування імунобіологічних препаратів по прищеплювальним кабінетах міських поліклінік Одеси, здійснюється на спеціальній машині з рефрижератором для забезпечення дотримання температурного режиму.

З моменту відкриття складу і по теперішній час отримано 830 258 доз вакцин, а видано — 803 668 доз.
Все затраты по текущему содержанию склада производятся без привлечения бюджетных средств.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Return to Top ▲Return to Top ▲