Збори КП «Одесфарм» за підсумками 2014 року

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКомунальне підприємство «Одесфарм» працює на умовах госпрозрахунку і самофінансування, повністю забезпечуючи за рахунок своєї діяльності витрати за своїм змістом, а також приносить дохід до міського бюджету. Протягом останніх років спостерігається відчутна позитивна динаміка в фінансово-економічної діяльності КП «Одесфарм»: якщо в 2012 році відрахування в бюджет Одеси становили 600 тис. Грн., А в 2013 році — 1 млн. 386 тис. Грн., То в 2014 році комунальне підприємство принесло в міську казну 2 млн. 375 тис. грн.

КП «Одесфарм» не тільки вносить вклад в наповнення міського бюджету, а й забезпечує одеситів якісними і доступними медикаментами, а також бере участь в міських і всеукраїнських соціальних програмах. У минулому році медичний центр КП «Одесфарм» активно включився в роботу міської соціальної програми «День здоров’я». З вересня 2014 року безкоштовні обстеження та консультації кваліфікованих лікарів тут отримали понад 2,2 тисяч одеситів. У 2015 році в медцентрі «Одесфарм» продовжаться щотижневі акції по безкоштовній діагностиці та своєчасному виявленню різних захворювань.

 

Незважаючи на непросту економічну ситуацію, в 2014 році в Одесі було відкрито три нові муниципальні аптеки. Усі витрати по ремонту приміщень виконаны за рахунок власних коштів підприємства. У мережі міських аптек КП «Одесфарм» гарантована справжність придбаних ліків, ведеться постійний контроль за рівнем цін на лікарські препарати, ряд медикаментів реалізується за цінами виробників, а також проводиться видача ліків за пільговими рецептами. У 2015 році комунальне підприємство «Одесфарм» планує відкрити до десяти нових аптек в лікувально-профілактичних установах Одеси.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За ефективну роботу в 2014 році відзначені колективи муніципальних аптек №1 і №2, отоларингологічного, дерматологічного, урологічного, гінекогогіческого кабінетів і комерційного відділу.

 

Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею нагороджені співробітники медичного центру «Одесфарм»:

— Адабаш Валентина Іванівна – медична сестра, працює у закладі з моменту його заснування у 1956 роцы;

— Буряк Валентин Григорович – лікар-кардиолог;

— Диконська Галина Георгіївна – молодша медична сестра.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Return to Top ▲Return to Top ▲